Ajans Arcadia olarak müşterilerimizin dijital dünyada efektif bir şekilde varolabilmeleri için firmamızın prodüksiyon hizmetleri ile kaliteli ve etkileyici reklamlar ve tanıtım filmleri çekmekteyiz.

 

Neden Bir Prodüksiyon Hizmetine İhtiyacım Var?

Prodüksiyon kelime anlamı olarak üretmek anlamına gelen; televizyon dünyası ya da dijitalleşen dünya için çekilen bir reklam ve benzeri yapımın yapı taşıdır. Film, dizi, reklam ve benzeri içeriklerin yapımında bulunan bireylerin ve ekipmanın tamamına prodüksiyon diyebiliriz. Ajans Arcadia ihtiyacınız olan kriterleri belirleyerek size baştan sona eksiksiz bir hizmet sunar. Son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında tecrübeli ekibimiz ile kurumunuz için kaliteli içerikler üreterek bu içerikleri talebe göre farklı platformlarda paylaşımını sağlıyoruz.

Gittikçe dijitalleşen dünyamızda geniş bir kitleye hitap etmenin en kolay yollarından biri olan reklamlar ve tanıtım filmlerinin kurumunuzu ileriye taşıyacağından emin olabilirsiniz.

ajans_arcadia_produksiyon
ajans_arcadia_production_1

Ne Yapıyoruz?

Ajans Arcadia, proje bazlı veya yıllık anlaşmalarla kurumların veya bireylerin tanıtım ve reklam filmi, fotoğraf, imaj ve metin gibi ihtiyaçlarını karşılar. Oluşturulan içerikler, kurumun ihtiyacına ve hedef kitlesine göre belirli platformlarda paylaşılır.Ajans Arcadia olarak, 2D/2D Animasyon, Sosyal Medya Videolar, Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri ve Kurum içi videolar için, tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla video projelerinize güç katıyoruz.

Süreç Nasıl İşleniyor?

Ajans Arcadia olarak, müşterilerimizden aldığımız brif doğrultusunda bir pazarlama stratejisi doğrultusunda prodüksiyona başlamaktayız. Projemiz için alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız ile bir storyboard hazırlayıp müşteri onayını da aldıktan sonra prodüksiyon aşamasına geçilir.

Üretim süreci boyunca takım arkadaşlarımız koordine şekilde çalışarak operasyonel raporlar hazırlarlar. Seslendirme, dublaj, animasyon, montaj ve benzeri çeşitli unsurlar da prodüksiyon hizmetlerimizin içinde yer alır. Prodüksiyonun ilerlemesi ve hedefine ulaşmasını sağlamak için çalışan ekibimiz müşterimiz ile toplantılar düzenleyip gerekli revizyonları alır. Tamamlanan içeriklerin pazarlama planları geliştirilir ve müşteriye sunulur.

ajans_arcadia_production

 

Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.