Ajans Arcadia olarak 2017 yılından beri, hem kendi yürüttüğümüz projelerle hem de partnerlerimizin projelerine verdiğimiz desteklerle, mobilya sektöründen savunma sanayisine, oyun stüdyolarından yazılım firmalarına kadar birçok şirkete dijitalleşme yolculuklarında eşlik ettik. Bu süreçler boyunca fark ettik ki, firmaların öncelikleri; en dijital, doğru ve inovatif çözümler ile uçtan uca hizmet alabilmek.
Genç ve yetenekli kadromuz ile Dünya trendlerini yakından takip ediyor, sizler için teknoloji odaklı alternatif çözümler hazırlıyor ve tüm dijitalleşme süreçlerinizde uçtan uca hizmet sunuyoruz.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ajans Arcadia ekibinin işine olan sevgisi, gelişime olan merakını arttırıyor ve bu da başarıyı beraberinde getiriyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Sektörümüzdeki teknoloji ve tasarım gelişmelerini yakından takip ediyor ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir senaryolara dönüştürüyoruz.

innovation

İNOVATİF

Daha önce çözüme ulaşmamış sorunları çözmek, karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek ve alternatif çözümler üretmek amacıyla yeni fikirler geliştiriyor ve bunları uyguluyoruz.

lead

ÖNCÜ

Sürekli gelişen teknoloji sektörü içerisinde en yeni teknolojileri hızla öğreniyor, müşterilerimiz ile tanıştırıyor ve çözüm olarak sunuyoruz.

winner

MÜŞTERİ ODAKLI

Farklı sektörlerden profesyonellerle iş birliği içinde olmanın getirdiği yüksek farkındalık ile; ihtiyacınızı doğru analiz ediyor, en doğru ve yenilikçi çözümleri hazırlıyor, sürecinden başından sonuna kadar sizlere eşlik ediyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.

Gelişim sürecimizin asla bitmeyeceğine olan inancımızla hem yurtiçinde hem de yurtdışında alanında öncü ve önemli projelere imza atmış profesyonelleri her daim takip ediyoruz. Bu kişi ve ekiplerle irtibat halinde kalarak, özellikle yurt dışındaki gelişmelerin hızlıca ülkemizde uygulanması konusunda sektöre öncülük ediyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz.

Bir sorunun birden fazla kök nedeni olabileceği gibi, hiçbir zaman tek bir çözümü yoktur. Sıkça çözülemeyen sorunlardan oluşan müşteri talepleri ile karşılaşabiliyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, kaynakların en doğru kullanımı ve en inovatif hali ile çözümü üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu sayede, projelerinizi yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Business man holding light bulb

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Hizmet verilen sektör, çalışma şartları ve projenin kapsamına bakılmaksızın, eğer bahsedilen alanda başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belirli programlar çerçevesinde ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor, proje planımızı ve takvimlerimizi projenin başında belirliyor, proje ekibi de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu gidişata uygun ilerlemesine özen gösteriyoruz.

Çalışma prensiplerimizde en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. Bu konuda başarılı olmak için tüm çalışanlarımızla birlikte elimizden gelen her türlü çabayı daimi şekilde gösteriyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimizde sorunlara empati ile yaklaşıp çözüm odaklı ve inovatif öneriler sunuyoruz. Bir projenin teslim edilmesinin en önemli koşulu müşterimizin tamamiyle memnun olmasıdır.

Firma olarak sizler için en uygun ve ideal çözümleri sunmaktan her zaman büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizlere de bir gün hizmet vermek umuduyla web sitemizde keyifli bir gezinti dileriz.

Elbette Ajans Arcadia’yı farklı kılan tüm özellikler sadece bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…